Телефон Телефон: (063) 1791054 (096) 7135983 emailEmail: gabruka@mail.ru Переход на русский

Вата-Доша

Вата відповідає за рухи у тілі, активність нервової системи і процеси очищення.

Характеристики Вати: холод, світло, сухість, нерегулярність, рух, швидкість, мінливість.Якщо Вата-доша домінує, рух і зміни характеризують вашу природу. Вас постійно тягне рухатися вперед, у вас енергетичний і креативний розум. Якщо Вата в балансі - ви активні і наповнені ентузіазмом.

Фізичні характеристики. Люди з домінантою Вата-доші зазвичай худі, легкої комплекції, рухливі. Їхня энергія постійно у стані вибуху, тому вони схильні до сплеску енергії та швидкої втоми. Ті, в кого переважає Вата, як правило, мають суху шкіру і волосся, холодні руки і ноги. Їхній сон може бути чутливим. Коли Вата не збалансована, це призводить до втрати ваги, закрепу, підвищення тиску, артриту, слабкості, занепокоєння, як і допроблем з харчуванням.

Емоційні характеристики. Люди схильні до пошуку нового досвіду. Вони швидко збуджуються і швидко прощають образи. Коли Вата збалансована, то стає енергійною, креативною і гнучкою. Вони часто ініціативні, полюбляють спілкування. Коли доша не збалансована, схильні до хвилювання і тривожності, часто страждають на безсоння.

БАЛАНС ВАТА

Якщо стресу стає багато у вашому житті, Вата втрачає баланс, а її активність - контроль. Ваш розум легко збудливий, формуючи неспокій і безсоння. Ви повинні уникати їжі, через яку втрачаєте вагу і ваш метаболізм може стати нерегулярним. Якщо ви помітили ранні симптоми незбалансованої Вати, заспокойтеся, помедитуйте, не уникайте прийняття їжі і лягайте спати рано.

Вата - баланс харчування

Згідно з аюрведою дуже важливо їсти ту їжу, що має балансуючий ефект над домінуючою дошею. Оскільки Вата суха, охолоджувальна і легка, краще вживати масляну, теплу і важку їжу. Найкращим смаком, який заспокоює Вату, є солодка, солена і кисла їжа. Найкраще звести до мінімуму вживання гострої, гіркої чи терпкої їжі. Щоб збалансувати легкість Вати, рекомендують вживати їжу в великій кількості, але не переїдати.

Адреса

Студія Анни Габрук
вул. Тарнавського 112, Львів, Львівська область.
Телефон: 380(063) 1791054 http://yoga-center.lviv.ua/
G+