Телефон Телефон: (063) 1791054 (096) 7135983 emailEmail: gabruka@mail.ru Переход на русский

Дієта для імунітету

Дієта для імунітету

Людський організм постійно вразливий до мікробів. Особливо вразливі діти - в школі, вдома або граючи з друзями на вулиці. Комплекс вправ, правильна дієта і повноцінний сон можуть значно підвищити людський імунітет, а звідси протистояння організму мікробів.

Дієта, яка підвищує імунітет, обов'язково повинна включати в себе: мультивітаміни і мультимінерали, вітамін D3, амінокислоти, пробіотики.

Мультивітаміни і мультимінерали

Один з найефективніших способів збагатити організм вітамінами і минералами це приймати мультивітамінні і мультимінеральні комплекси. Але тут ми маємо кілька недоліків, по-перше, ці комплекси не всім підходять, потрібно точно знати, які комплекси кому приймати. По-друге, якщо організм отримує деяку кількість вітамінів натуральним шляхом, то прийняття додаткових вітамінів може призвести до алергічних реакцій. По-третє, комлпекси не всім по кишені. Тому кращий спосіб отримувати вітаміни - це натуральна їжа. Нижче ми надамо вам список вітамінів і тих продуктів, які містять ці вітаміни.

Вітамін D3

Дослідження свідчать, що 60% дітей мають недолік вітаміну D3. Продіагностувати рівень вітаміну можна у доктора. Рекомендованою дозою вітаміну є 400 МО(міра речовини) для немовлят, 800-1000 МО для дітей, які починають ходити, 2000 МО для дітей, які починають ходити до школи. Вітамін D3 в натуральних продуктах: вітамінізоване молоко, крупи і жирна риба, а також сонячні промені.

Риба

Амінокислоти Омега3

Омега-3 кислоти захищають дітей від мікробів, токсичних речовин, а також запалення. Багато продуктів створені спеціально для дітей, наприклад, риб'ячий жир, дигідроксиацетон DHA у водоростях. Ідеальні дози жирових кислот 200 мл DHA і EPA на кожні 20 кг. Омега3 в натуральних продуктах: риба, льняне масло, фундук, мигдаль, фісташки.

Фісташки

Пробіотики

Антибіотики, знищують корисну мікрофлору кишечника, тому дуже важливо приймати лактобактерії та біфідобактерії для підвищення імунної системи. Пробіотики в натуральних продуктах: йогурт, квашена капуста, м'які сири, кефір.

Йогурт
 

Медичні гриби та трави

Для додаткового захисту від вірусів і бактерій, рекомендується використовувати препарати, які містять медичні гриби та трави.

Адреса

Студія Анни Габрук
вул. Тарнавського 112, Львів, Львівська область.
Телефон: 380(063) 1791054 http://yoga-center.lviv.ua/
G+