Телефон Телефон: (063) 1791054 (096) 7135983 emailEmail: gabruka@mail.ru Переход на русский

Заняття йогою

Як відомо, йога - це стародавня індійська філософія. Вона допомагає досягти персонального росту і гарного самопочуття. Хоча йога - це систематичний підхід до життя, вона не є релігією, але швидше чудовим доповненням для будь-якої релігії або духовної практики.

Поза йоги

Фізичний аспект хатха-йоги - це пози (асани) і сфокусоване дихання. Хатха-йога потребує концентрації і дисципліни. Результатом практики є злиття розуму, тіла і духу. Кожен, незалежно від конституції тіла, віку, досвіду, або фізичних можливостей може практикувати йогу. Популярна культура нав'язала нам думку, що йога - це закручування вашого тіла в некомфортні позиції зі свічками і ладаном. Ви побачите, що йога - це набагато більше. Це нанизування вправ, які може виконати практично кожна не тільки фізично підготовлена людина.

Для кого заняття йоги ?

Йогою можуть займатися люди похилого віку, діти і навіть інваліди. Йога - це інструмент для досягнення усвідомленості тіла і розуму. Кожен сеанс йоги залишатиме після себе відчуття внутрішньої енергії та релаксації. Ви будете тренувати ваші м'язи і правильно вирівнювати хребет. Ви навчитеся правильно дихати, наповнюючи легені киснем і регулюючи кровообіг. Врешті-решт, ви навчитеся відчувати глибоку релаксацію у кожній вправі.

Коли ми вчимося усвідомлювати власне тіло, тренуються м'язи і укріплюються сухожилля, маємо можливість цілісно відпочити. Завдяки йозі ви отримаєте глибоке розуміння свого тіла і розуму.

Люди, чи ті, які взагалі не роблять вправ, чи олімпійські атлети, знаходять багато позитивних сторін у йозі. Йога поступово наближує до незвичайного фізичного, ментального та емоційного зростання.

Переваги йоги

Поза йоги

Як у більшості мистецтв або наук, щоб стати майстром потрібні зусилля, установка і практика. Є таке прислівʼя: «Що посієш, те пожнеш». Плоди, які ми збираємо, завжди відповідають тій роботі, яку ми затрачаємо, вирощуючи їх. Тому, якщо ви шукаєте швидких результатів, швидкого лікування, поверхневого придушення симптомів, в той час як справжня причина хвороби залишиться не вилікуваною, йога вам не потрібна. Якщо ви хочете відновити ваше здоров'я, життєву енергію і силу, почуватися більш молодим і сильним, якщо ви шукаєте гарно підібрану послідовність вправ, які можна починати будь-коли з семи і до ста років, які можуть ускладнюватися з досвідом, йога для вас!

Є багато переваг від регулярної практики йоги. Вона не тільки допомагає підтримувати здоровий спосіб життя, а й очистити розум та зосередитися. Очищення розуму і зосередженість просто необхідні для успіху в соціумі.

Адреса

Студія Анни Габрук
вул. Тарнавського 112, Львів, Львівська область.
Телефон: 380(063) 1791054 http://yoga-center.lviv.ua/
G+