Телефон Телефон: (063) 1791054 (096) 7135983 emailEmail: gabruka@mail.ru Переход на русский

Капха-Доша

Капха відповідальна за структуру тіла. Це принцип, котрий утримує клітини разом і формує мʼязи, жир, кістки та сухожилля. Головна функція Капхи - захист.

Характеристика Капхи: важка, повільна, міцна, тверда, холодна, мʼяка, масляниста.

Фізичні характеристики. В Капха-доші міцна тілобудова та чудова витримка, широкі мʼякі очі, блискуча шкіра. Густе волосся також характеризує Капху. Ті, у кого Капха домінує, сплять голосно і регулярно харчуються. Коли Капха виходить з балансу, це загрожує зайвою вагою, утриманням рідини та алергією, а також надлишком сну, астмою, діабетом та депресією.

Емоційні характеристики: Капха від природи спокійна, задумлива та любляча. Вони володіють вродженою схильністю насолоджуватися життям і «відчувати себе комфортно» з рутиною. В балансі Капхи є сильними, відданими, терплячими, стійкими та готовими підтримати. Люди з надлишком Капхи вперті та не готові до змін.

Баланс Капхи

Оскільки Капхи від природи холодні, важкі та затиснуті, ключовим моментом є їхня стимуляція. Капха має тенденцію занурюватися в рутину, так що вони потребують стимуляції новими виглядом, звуками і досвідом.

Капха - баланс харчування

Оскільки Капха важка, масляниста і холодна доша, рекомендують вживання легкої, сухої і теплої їжі. Найбільш сприятлива гостра, гірка і терпка їжа. Необхідно зменшити вживання солодкого, гострого та соленого.

Адреса

Студія Анни Габрук
вул. Тарнавського 112, Львів, Львівська область.
Телефон: 380(063) 1791054 http://yoga-center.lviv.ua/
G+