Телефон Телефон: (063) 1791054 (096) 7135983 emailEmail: gabruka@mail.ru Переход на русский

Навіщо займатися йогою?

Асани

Йога допомагає набути гнучкості, сили, здоров'я. Вона створює ментальну чистоту і зосередженість, емоційний баланс. Йога безпечна для всіх поколінь і статур. Вона допомагає вилікуватися від ушкоджень, є хорошим способом досягти гарного здоров'я та самопочуття.

Йога - це форма вправ, яка дає нам силу, витривалість, баланс, гнучкість і релаксацію. Це єдина форма роботи над тілом, яка наділяє нас цим всім одночасно. Звичайно ж, йога - більше ніж розтяжки і релаксація, це завершений виклик для тіла і розуму. Йога підвищує гнучкість за допомогою вправ, які впливають на суглоби, у тому числі ті, які не завжди знаходяться в полі видимості. Ці суглоби рідко тренуються.

Різні позиції йоги тренують різні сухожилля і зв'язки. Тіло, яке спочатку трохи затиснуте і закостеніле, після певного часу занять йогою починає відчувати незвичайну гнучкість. Іноді гнучкість раптом досягається в тих частинах тіла, над якими не було зроблено свідомої роботи.

Отже пози йоги, що не потребують багато зусиль, мають вплив на деякі частини тіла безпосередньо. Якщо їх робити в комплексі, вони діють гармонійно, щоб створити умови, в яких гнучкість досягається відносно легко. Можливо, йога є єдиною формою активності, яка масажує всі залози й органи тіла, і навіть такі, як простата, яку дуже важко простимулювати зовні. Йога діє цілісно на різні частини тіла. Подібна стимуляція і масаж органів допомагає як уникнути багатьох хвороб, так і запобігти розвитку вже наявних.

Гармонія тіла і розуму

З допомогою ніжної розтяжки м'язів і суглобів, так само, як і масажу багатьох органів, йога забезпечує оптимальне постачання крові до різних частин тіла. Це допомагає очистити тіло від токсинів з найглибшої ділянки, так як і наситити кожну частинку тіла киснем. Це, своєю чергою, веде до уповільнення процесів старіння, накопичення енергії і появи смаку до життя.

Асана

Ці незвичайні фізичні переваги є лише побічними ефектами потужної практики. Що йога справді робить, це гармонізує розум і тіло. Тепер вже не секрет, що воля розуму відкриває незвичайні фізичні можливості. За допомогою медитації йога сприяє досягненню гармонії тіла і розуму, а це, як не як, певна синхронність дій. Як часто ми розуміємо, що не можемо виконати якесь завдання через те, що конфлікт в нашому розумі створює в нашому тілі відчуття важкості? Більше того, стрес, що «вбиває» силу нашого тіла, може бути подоланий з допомогою йогічної практики медитації. Фактично йога є медитацією, оскільки її головна мета - досягти єдності розуму, тіла і духу - стану блаженства. Медитативна практика йоги допомагає відшукати емоційний баланс через відстороненість. Це означає, що медитація створює умови, в яких зовнішні чинники не мають на вас впливу.

Практика йоги сприяє незвичайному спокою і позитивній налаштованості, які також є особливими перевагами для здоров'я. Залишається лише одне питання, з чого почати заняття йогою?

Адреса

Студія Анни Габрук
вул. Тарнавського 112, Львів, Львівська область.
Телефон: 380(063) 1791054 http://yoga-center.lviv.ua/
G+