Телефон Телефон: (063) 1791054 (096) 7135983 emailEmail: gabruka@mail.ru Переход на русский

Йога. Таємниці вічної молодості

Одна із найстаріших вчительок йоги відкриває секрети молодості та оздоровлення. Сьогодні їй вже більш ніж 96 років!

Тао-Порчон-Лінч може утримувати всю свою вагу на власних передпліччях, тримаючи ціле тіло паралельно до підлоги, без будь-якої підтримки ніг. До того ж, вона бере участь у змаганнях з танців на рівні з учасниками, які майже вдвічі молодші за неї.

Порчон-Лінч демонструє незвичайну гнучкість, витривалість та енергію, виконуючи все так легко завдяки тому, за її словами, що є викладачкою йоги вже протягом 20 останніх років. Фактично, вона утримує світовий рекорд «Книги Гінесса» як «найстарший вчитель йоги у світі». Корисні звички, як вона зазначає, набула у своїй рідній Індії.

Отож, секрети довголіття:

Залишайтесь активними.

Порчон-Лінч стала переможницею конкурсу «найкраща ніжка в Європі» - це конкурс, котрий проводили під час II Світової війни і був одним з найголовніших подіумів для моделей того часу. Його рекламним гаслом був заклик до того, що будь-яка активність дасть змогу залишатися все життя молодим і спритним. Цей заклик Порчон-Лінч сприйняла як виклик до самої себе і застосовує його протягом цілого свого життя.

Вона регулярно бере уроки танців, займається медитацією, викладає в деяких йогічних центрах (наприклад, нині вона проводить заняття в Нью-Йоркському Крипалу-центрі при Інституті Інтегральної Йоги), організовує міжнародні йогівські поїздки.

Вегетаріанська дієта і жодних ліків.

«Ну, передусім, я вегетаріанка», - розповідає Порчон-Лінч. За її словами, вона їсть маленькими порціями протягом усього дня. На сніданок, зазвичай, грейпфрут, до того ж пʼє свіжовитиснуті соки, які багаті на вітаміни. Ще вона вірить в чудодійну силу чайних антиоксидантів.

«Я мало хворію, та й рідко коли втомлююся»,- продовжує Порчон-Лінч. «Сьогодні дуже значна залежність від ліків. Навчаючись йозі, я зрозуміла, що майже цілком здатна контролювати власне здоровʼя, не звертаючись по допомогу лікарів. Для мене немає необхідності приймати харчові добавки, вітаміни, кальцій чи щось подібне. Я не приймаю жодних ліків ось уже протягом багатьох років. Рідко користуюся навіть аспірином».

Робіть усе, що робить вас щасливим.

На додаток до того, що необхідно залишатися весь час активним, вона зазначає, що щастя діє на людину як джерело молодості. Чесно кажучи, багато людей читають і знають про це, але водночас ігнорують та відкидають цю істину. Тому постарайтеся якомога швидше знайти своє внутрішнє призначення, зробіть це своєю пристрастю і метою життя. Тоді ви прийдете до розуміння, що це і є ваше внутрішнє щастя, яке буде з вами протягом цілого вашого життя. Так, наприклад, для мене Йога – це свого роду внутрішнє джерело, що освітлює мій життєвий шлях щодня. З її допомогою в мене є можливість насолоджуватися життям і дарувати цю радість ще близько 400-м людям по всьому світу, котрі приходять до мене на заняття.

Не здавайтеся!

Нажаль, найстарша викладачка йоги отримала серйозну травму стегна у віці приблизно 80-ти років. Після такої травми багато людей в цьому віці відмовляються від будь-якої фізичної діяльності і навіть не в стані змусити себе вийти самостійно на вулицю, чи займатися іншими фізичними навантаженнями. Але все це не стосується до Порчон-Лінч. Через місяць після операції вона знову розпочала заняття йоги. «Я не вірю, що мій вік чи мої зламані кості можуть зупинити моє бажання займатися вправами. В моєму житті немає нічого неможливого!».

Адреса

Студія Анни Габрук
вул. Тарнавського 112, Львів, Львівська область.
Телефон: 380(063) 1791054 http://yoga-center.lviv.ua/
G+