Телефон Телефон: (063) 1791054 (096) 7135983 emailEmail: gabruka@mail.ru Переход на русский

Пітта-Доша

Пітта - це доша, яка контролює харчування, метаболізм і використання енергії. Перша функція Пітти - це переробка.

Характеристика Пітти: тепла, світла, проникна, колюча, гостра, кисла. Характеристики з домінантою на вогняну природу в тілі і розумі.

Фізичні характеристики: люди, схильні до Пітти, зазвичай середньої тілобудови і ваги. Іноді у них руде волосся. Рідке волосся також звичне для Пітти. Вони не мають проблем з апетитом, що іноді створює їхню віру в те, що можуть їсти все. У них тепле тіло. Також у цих людей сильне лібідо. Коли у Пітти порушений баланс, то її турбують висип, підвищена чутливість, язва, підвищення температури тіла, печія і проблеми травлення.

Емоційні характеристики: В людей, які належать до Пітти, сильний інтелект і непогана концентрація. Коли їхня доша в балансі, то вони приймають правильні рішення, можуть навчати і бути ораторами. Вони точні, кмітливі, прямі та щирі. Якщо ж баланс доші порушений, то стають запальними і схильними до суперечок.

Баланс Пітти

Баланс харчування

Оскільки Пітта схильна до перегрівання тіла, рекомендовано вживати охолоджувальну їжу і напої. Найоптимальніша солодка, гірка і терпка їжа. Рекомендовано зменшити вживання гострої, соленої і кислої їжі.

Рекомендації:

Адреса

Студія Анни Габрук
вул. Тарнавського 112, Львів, Львівська область.
Телефон: 380(063) 1791054 http://yoga-center.lviv.ua/
G+