Телефон Телефон: (063) 1791054 (096) 7135983 emailEmail: gabruka@mail.ru Переход на русский

Рак грудей – діагноз?

Останні дослідження засвідчують, що для тих, хто хворий на рак грудей заняття йогою допомагають фізично та емоційно поліпшити якість життя. Один з дослідницьких центрів в США виявив, що йога здатна допомогти в покращенні якості життя жінок, котрі зазнали радіаційної терапії під час їхньої хвороби раку молочної залози. Насамперед зменшилася загальна втомлюваність жінки, також простежено покращення в загальному функціонуванні її здоровʼя і зниження рівня стресу (гормону кортизолу). Останній показник дуже важливий, оскільки його підвищений рівень є індикатором прогресування хвороби раку грудей та погіршує стан пацієнта. Окрім того, йога допомагає пацієнтам віднайти сенс життя в їх досвіді ракової хвороби. До досліджень, проведених разом з одним із найбільших Індійських наукових центрів йоги Свамі Вівекананда Йога в Балангорі, було залучено більш ніж 160 жінок, в котрих виявили першу чи другу стадії хвороби раку молочної залози. Їхній середній вік становив близько 50 років. Всі вони займалися в різних за рівнем навантаження групах тричі на тиждень по одній годині. Основою цих занять були розтяжки.

Сукупна робота розуму і тіла, яка становить складову практики йоги, має величезний потенціал у тому, щоб допомогти пацієнтам впоратися з фізіологічним і психологічним стресом, повʼязаним з лікуванням, відновленням та життям після пережитої хвороби. І цьому, як не дивно, сприяють прості розтяжки, які нам подарувала система Йоги. Після занять спостерігається різкий спад втоми та депресії, зʼявляється відчуття миру і життєвого наповнення. Опубліковані в 2009 психічно-онкологічні дослідження засвідчують, що відновлюючі класи допомагають більшості таких хворих покращити психічне здоровʼя. Близько третини піддослідних ще раз проходили лікування, поки решта, а це приблизно 2/3, на цьому етапі завершили його. Дослідники зʼясували, що пацієнти, які займалися по 90 хвилин протягом 10 тижнів значно зменшили загальну втому, 50 % з них позбавилися від депресії і 12 % суттєво змінили своє ставлення до життя, відшукавши в ньому позитивні сторони.

Отож, відновлювальна йога є мʼяким типом йоги, котра врешті мало чим відрізняється від інших практик йоги.

Трохи про ракову клітину

Є багато версій, з чого починається рак. Знаний французький онколог Ж. Мате вважав, що пухлина росте там, де накопичився зайвий кальцій, а він відкладається на нервових вузлах там, де знижена енергетика. Авіценна – що рак є там, де надлишок чорної жовчі в печінці (злість), коли організм надто залужений (рівень кислотно-лужного балансу зміщений в бік лугу), коли людина вживає мало вітамінів групи В, які містяться в оболонці плоду, зерна. Східна медицина привʼязує рак до поганого шлунку, а поганий шлунок – це погана свідомість. Німецькі вчені причину раку знаходять в неправильному харчуванні, вживанні алкоголю та наркотиків. Є таке пояснення наших вчених, що це скупчення одноклітинних безджгутикових трихомонад, котрі дуже важко вбити. І врешті Токійські вчені вбачають причину раку в уживанні білкової їжі, зараженої грибковою пліснявою, котра виділяє канцерогенну отруту – афлотоксин. Тому нашою грубою помилкою є те, що ці білки ми позбавляємо вітамінів групи В, зчищуючи, обдираючи та викидаючи захисну оболонку плоду, зерна, ягоди, овоча, яка оберігає від цього токсину.

Стає зрозумілим одне – ракова клітина є в кожної людини. Як пишуть світові вчені, 10 тисяч таких клітин ми здатні успішно перемогти, безсимптомно, якщо налагодимо роботу печінки і нирок, шлунково-кишкового тракту, нашу біоенергетику, роботу мозку, переосмисливши життя і почавши вести здоровий спосіб, а це ходіння босоніж, асани, закалювання, правильне харчування, вміння правильно дихати.

Чого не любить пухлина?

 1. антиоксидантів – вітамін А (ретинол) – його багато в моркві, конюшині, печінці та Е (токоферол) – багато в пшениці, брусниці, зародках; сірка, якої багато в кропиві, сірководневих ваннах.
 2. фолієвої кислоти – вся зелень – цибуля, петрушка, яблука, виноград тощо.
 3. імуностимуляторів – женьшеня, китайського лимонника, левзеї, рути та ін.
 4. амінокислот, яких багато в горосі, квасолі, капусті.
 5. загальноукріплюючих і кровоочисних трав – глоду, соняха, кукурудзи, дягеля, зозулинця, девʼясилу і всі травʼяні чаї.
 6. мумійо.
 7. вітамину В15 (пангамової кислоти) – абрикосова кісточка (дозволено лише 2-4 зерна), соняшникова олія.
 8. природних антибіотиків – звіробій, верба, береза, тополя та ін.
 9. приємних запахів.
 10. активного способу життя.
 11. гарного настрою.

І ще, варто завжди памʼятати, що пухлину найлегше попередити, ніж вилікувати!

Адреса

Студія Анни Габрук
вул. Тарнавського 112, Львів, Львівська область.
Телефон: 380(063) 1791054 http://yoga-center.lviv.ua/
G+