Телефон Телефон: (063) 1791054 (096) 7135983 emailEmail: gabruka@mail.ru Переход на русский

Стрес, конфлікти – як оминути?

Ви можете не повірити, але майже вся йога грунтується на тому, щоб безпосередньо чи опосередковано усунути проблему стресу та внутрішніх і зовнішніх конфліктів, які при цьому виникають. Може це й буде занадто просто сказано, але зазвичай стрес спричинений тим, що більшість наших дій є неусвідомленими, механічними, такими, що повторюються з дня на день. Як наслідок, наше тіло опиняється непомітно для нас у стані постійної напруги. Саме ця напруга викликає відчуття незадоволення, суму і подальші проблеми з психікою та здоров"ям. 

Згадайте себе: коли ви розслаблені, ви можете сміятися над ситуаціями, які видавались для вас дуже критичними і в прямому сенсі змушували вас «кип"ятитися» без причини всього кілька годин тому. Саме в стані спокою ми здатні бачити всю картину цілісно. У такому стані ми здатні заняти більш вільну та розмірковану позицію щодо життя та навколишнього середовища. Тому всього лише кілька хвилин усвідомленого розслаблення допоможуть вам змінити ваше життя у напрямку більшої гармонії та ефективності.

Наприклад, де б ви не були, якщо у вас є така можливість – сядьте і просто заплющіть очі. Всього лише 5-10 хвилин для початку буде цілком достатньо, щоб зняти величезний вантаж втоми і напруги, що невідчутно тисне на вас. 

Дуже важливо, щоб ці декілька хвилин залишатися нерухомим. І просто спостерігайте, нічого при цьому не роблячи. Спостерігайте за звуками, за запахами, за образами і думками, які виникають у вас в голові. Усього мить і ви відчуєте, що все повернулося до рівноваги: ваші думки, відчуття, енергія. А цей невидимий комок втоми дивним чином щез. Ви знову готові розпочати те, чим ви займались.

Чим частіше ви робите такі перерви, тим більше сили і можливостей для реалізації своїх справ у вас з"являється. Хоча на перших порах цілком буде достатньо і одного разу на день. 

Успіху вам.

Адреса

Студія Анни Габрук
вул. Тарнавського 112, Львів, Львівська область.
Телефон: 380(063) 1791054 http://yoga-center.lviv.ua/
G+