Телефон Телефон: (063) 1791054 (096) 7135983 emailEmail: gabruka@mail.ru Переход на русский

Фонтан молодості

В однієї з моїх подруг (якій зараз 45 років!), дуже гарна шкіра як на її вік і жодної сивої волосинки. Тому для мене було цікаво дізнатися, що незвичайного є в її повсякденних звичках і дозволяє їй виглядати так молодо і без будь-якого хірургічного втручання? Давайте не будемо приймати генетику за головний чинник. І тут зʼясовується одна дуже цікава річ – вона приймає майже кожен ранок ХОЛОДНИЙ ДУШ! Тому я вирішив дослідити цю тему глибше і визначив принаймні 4 головні цілі, які ви досягнете, приймаючи холодний душ. Тепер, коли я сказав холодний душ, я хочу прояснити детальніше про те, що мав на увазі. Ви приймаєте повністю холодний душ. Тобто, не гарячий чи теплий чи літній (кімнатної температури), а справді холодний душ з крижаною водою. Суть практики полягає в тому, що ви починаєте з теплого душу, а закінчуєте декілька останніх хвилин дуже холодною водою.

А тепер про ту користь, яку ви одержите, якщо візьмете собі на озброєння кілька правил під час прийняття душу:

1. Покращення циркуляції.

Тепла вода стимулює прилив крові до шкіри, а холодна вода сприяє приливу крові до органів. Зміна гарячої і холодної води покращує циркуляцію крові, змушуючи її рухатися. Саме закінчувати приймати душ холодною водою і є основним чинником. Чому ж так важливо подбати про те, щоб була добра циркуляція? Ця практика попереджує такі проблеми, як гіпертонія (підвищений тиск), затвердіння артерій та появу варикозного розширення вен. Чудова циркуляція покращує працездатність всієї системи людського організму, допомагаючи виглядати і почувати себе ліпше і молодше.

2. Шкіра, яка прекрасно виглядає.

Коли ви приймаєте душ з теплою водою – відкриваються ваші пори. Далі ви їх миєте і очищуєте. Все чудово. Врешті, щоб закрити пори, найкращим варіантом є холодна вода. І добре це робити після їх очищення. В іншому випадку вони забиваються брудом і жиром, що спричинюють дефекти шкіри, наприклад вугрі.

3. Здорове волосся.

Холодна вода робить ваше волосся здоровим і блискучим. Холодне повітря навіть при сушінні волосся феном теж додає їм блиску. Холодна вода закриває кутикул (зовнішній шар, чи кутикула, має захисну функцію і складається з тонкими клітин-лусочок), який робить сам волосок сильнішим і оберігає від акумулювання бруду на поверхні голови. Розчісування сприяє уповільненню загальної втрати волосся і укріпленню.

4. Переваги для психологічного стану.

Процедура завершення приймання душу холодною водою має неабияке значення для психічного стану людини. Так, наприклад, звичкою давніх самурайських воїнів було виливання на себе відра холодної води, яку брали з річки, і це вважалось щоденним ранковим ритуалом, своєрідним ритуалом очищення на духовному рівні. Вони вірили, що очищення їхнього духу допомагає почати новий день з правильних і здорових помислів. Холодна вода справді заряджає вас позитивною енергією, бадьорістю і свіжістю на весь подальший день.

Особливий ефект помітите, якщо ви перед цим мали пригнічений настрій чи були немотивовані. Дозвольте спробувати своєму тілу це відчуття, і повірте, воно того варто. Завершувати приймати душ холодною водою, як бачите, має багато переваг. Знаю, що для багатьох людей важко спробувати це, особливо вперше. Основним правилом для вас має бути те, що ви не повинні себе примушувати. Це слід робити поступово. Почніть з такої температури холодної води, яка є максимально комфортна для вас, поступово знижуючи її. Простий спосіб підготувати себе до прийняття холодної води – це почати обливання ваших ніг від стоп до колін, і перетворити це на щоденну улюблену процедуру.

Хто знає, можливо ви, як і моя подруга, зможете уникнути сивого волосся?! Можливо, «фонтан молодості» криється саме в холодній воді). Успіху!

Адреса

Студія Анни Габрук
вул. Тарнавського 112, Львів, Львівська область.
Телефон: 380(063) 1791054 http://yoga-center.lviv.ua/
G+