Телефон Телефон: (063) 1791054 (096) 7135983 emailEmail: gabruka@mail.ru Переход на русский

Колектив

Анна Габрук

Анна ГрабукВідкрила для себе йогу 2007. Для мене вона стала переплетінням усього, чим займалася до того – танцем, динамічною зарядкою, плаванням в повітрі. Відтоді – це шлях повернення до себе – інколи непростий, інколи таємничий, але завжди наповнений світлом. Аштанга-віньяса, класична хатха-йога за методом Айенгара плюс особиста практика – те, з чим ділюся на заняттях.

"Йога – це 99% практики і 1% теорії". Шрі Патабхі Джойс.

Легкий стиль для тих, хто хоче зайнятись йогою невимушено

 

Максим Цибух

Максим ЦибухОздоровчими програмами займаюся більш ніж 20 років, хатха-йогою – близько 10 років.

Чому вільний стиль: В сучасному динамічному світі вимоги до здоровʼя людини більш жорсткі, вони потребують постійно осмислювати і змінювати підходи. Вправи, на яких базується система йоги, теж не є винятком. Вільний і неупереджений погляд допомагає уникнути багатьох травм і зайвих зусиль. Для мене дуже важливо, щоб людина дійшла до розуміння того, чим і для чого вона займається.

 

 

Ігнатьєва Євгенія

Женя ИгнатьеваЗаймалася танцями, плаванням та кінним спортом. Прийшла в йогу 7 років тому через проблеми із суглобами (сидяча робота, малорухливий спосіб життя). Відтоді минув час. Повернулася колишня рухливість, а тіло стало більш гнучким і сильним. Це до того, що деякі дивляться на фотки з уже кінцевим результатом і говорять - у мене ніколи так не вийде. Вийде. "Шлях у тисячу лі починається з одного кроку".

Адреса

Студія Анни Габрук
вул. Тарнавського 112, Львів, Львівська область.
Телефон: 380(063) 1791054 http://yoga-center.lviv.ua/
G+